Filozofická fakulta

telefon: +420 597 091 855

česky   english   по-русски

EAAF se představilo na Byznys dnu Euroasijského ekonomického svazu

8. a 9. června 2016 se v Ostravě za velkého zájmu podnikatelské veřejnosti i představitelů státní správy konal Byznys den Euroasijského ekonomického svazu, který byl první oficiální prezentací tohoto integračního uskupení mimo Prahu. Za účasti velvyslance předsedajícího Kazachstánu, Ruska a Běloruska, zástupců Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, Zlínského a Moravskoslezského kraje i podniků byla v sekci Státní a nevládní podpora exportu prezentována platforma Euroasijského akademického fóra. Celá myšlenka i dosažené úspěchy se setkaly se širokým zájmem.

Aktualizace: 14. 08. 2016